Header2.png

VikiSosyalizm'den Bildirimler Alabilirsiniz!
Bunun için sağ alt köşedeki kırmızı beyaz çan sembolüne tıklayınız

Bağış Yapın

VikiSosyalizm sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Şimdi Sizde Bağış Yapabilirsiniz
Sol Menü'deki "Bağış" butonuna tıklayınız
Bağışlarınız Nereye Gidiyor?
Teknoloji:Sunucular, bant genişliği, bakım, geliştirme, internete erişim, alan adları.
VikiSosyalizm, yeni kurulan bir site ve başka bazı siteler gibi ciddi bir sermaye desteği ile kurulmamıştır. Tamamen bağışlarınız ile ayakta durur. Hiç bir şekilde reklam almaz.
VikiSosyalizm, kendisini oluşturan üniversite öğrencilerinin harçlıklarından arttırdığı paralar ile kurulmuştur. Ancak hiçbir ticari kaygısı ve kâr amacı bulunmayan bu projenin sunucu, alan adı, internete erişim masraflarının karşılanması, VikiSosyalizm'in büyütülmesi ve diğer dillere yayılabilmesi için desteğinize ihtiyacı vardır. Çünkü reklam almıyoruz, bu tür bir gelirimiz yok ve kapitalist para babalarından desteği etik bulmuyoruz.

Bağışlarınız sayesinde VikiSosyalizm profesyonelleşebilir, daha çok dilde hizmet verebilir ve sosyalizm düşüncesine dair tüm bilgileri dünya halklarına yayabilir.

Tüccarlık iyi değildir. Hele hele VikiSosyalizm'de hiç iyi değildir.

VikiSosyalizm halka açık bir park gibi. Akıl için bir tapınak gibi. Tamamen düşünmek, öğrenmek, bildiklerimizi başkalarıyla paylaşmak için gidebileceğimiz bir yer.

Eğer bunu okuyan herkes minimum ölçüde bağış yapsaydı bile, yılda bir kez toplamamız yeterli olacaktı. Fakat herkes bağış yapamıyor. Her yıl çok az insan bağışta bulunmaya karar veriyor.

Bu yıl lütfen 10 TL, 50 TL, 100 TL yada ne kadar yapabiliyorsanız, VikiSosyalizm'i korumak ve devam edebilmesini sağlamak için bağışta bulunmayı düşünün.

Sizde bağış yapmak isterseniz sol tarafta gördüğünüz turuncu renkli "Bağış" butonuna tıklayabilirsiniz.

Teşekkürler, dayanışmayla.